Sayın Müşterimiz,

Boemo.com.tr’de kişisel bilgileriniz hem online, hem offline olarak koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Müşterilerimizin bilgileri üçüncü şahısların müdahalesinden özenle korunmaktadır.

Boemo.com.tr ’ ye ait internet sitesinden (boemo.com.tr) yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz,3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz boemo.com.tr tarafından saklanmaz veya kaydedilmez. Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, tüm mağazalarımızdan yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır. Diğer alanları doldurmadan da sistemimize kayıt olabilirsiniz.

Boemo.com.tr müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine kampanyalar ile ilgili eposta gönderebilir, bu epostaları almak istemiyorsanız eposta içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz.

Sitemizde hiçbir zaman telefonunuza gelen güvenlik kodu, Kart numarası, kimlik bilgisi, sms bilgileri talep edilmemektedir. Bu tür bir talep ile karşılaşmanız halinde derhal 0 (850) 808 83 43 nolu hattımızdan bize ulaşmanızı rica ederiz.

 

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. Defne Sok. No:1/370 
Ataşehir – İstanbul / Türkiye

Kategoriler